LiceumSakura
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LiceumSakura

Forum o codziennym życiu uczniów z liceum w Sakurze
 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kuchnia >:I

Go down 
+5
Saori Shimizu
Haruko Shirayuri
Risa Hijirikawa
Kaoru Uzumaki
Aya Hayashi
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 12:48 pm


Aya wzięła numer Saori i miło podziękowała.

- Umm... Ile mam lat? Siedemnaście, a ty? - powiedziała. Po chwili znowu poczuła dziwny dreszcz przechodzący po jej plecach. Energicznie się odwróciła, ale nikogo tam nie zauważyła. " Hmm.. dziwne ... " pomyślała. Po chwili ponownie odwróciła sie w stronę Saori
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Hiro Keiji

Hiro Keiji


Liczba postów : 35
Join date : 31/08/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:00 pm


Do kuchni wszedł Hiro. Tym razem zwyczajnie, poprzez pociągnięcie klamki, a nie kopniaka. Widząc dużo ludzi, zastanowił sie przez chwilę czy jednak wyjść, ale głos wydobywający się z jego brzucha nie dawał mu spokoju. Hiro postanowił najpierw coś zjeść a dopiero potem pogadać. Więc podszedł do kuchni i wyjął jakiś jogurt. " Brzoskwiniowy? Bleee " pomyślał. Sprawdził jeszcze czy są jakieś inne smaki, ale były tylko te. No trudno. usiadł do stołu i zaczął pochłaniać to co przed chwilą wyjął z lodówki. Tyle że bez łyżeczki. To wyglądało co najmniej dziwnie. Jadł to jakby pił. ( nie wiem czy jest takie określenie xD ). Dopiero gdy zjadł, albo wypił jogurt, odezwał się:
- Hejo, ludziska! Jestem Hiro. - kąciki jego ust lekko się uniosły widząc większość dziewczyn.
Powrót do góry Go down
Risa Hijirikawa

Risa Hijirikawa


Liczba postów : 24
Join date : 28/08/2012
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:02 pm

Popatrzyła na nowo-przybyłego. Szybko go oceniła.
-Witaj Hiro, nazywam się Risa. miło mi cie poznać - powiedziała z lekkim uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Hiro Keiji

Hiro Keiji


Liczba postów : 35
Join date : 31/08/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:10 pm


- Witam, witam , Risa- chan. Do jakiego klubu należysz? - kąciki ust Hiro jeszcze bardziej się uniosły. Obejrzał Rise od stóp do głów i stwierdził że to i laska i kujonka. Pierwszy raz widzi coś takiego, bo zazwyczaj jest laska albo kujonka, a nie jedno z drugim.
Powrót do góry Go down
Risa Hijirikawa

Risa Hijirikawa


Liczba postów : 24
Join date : 28/08/2012
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:12 pm

-Należę do klubu muzycznego. - powiedziała z uśmiechem. -Ale dość ciężko było mi wybrać, bo myślałam jeszcze nad koszykówką lub lekkoatletyką...
Powrót do góry Go down
Hiro Keiji

Hiro Keiji


Liczba postów : 35
Join date : 31/08/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:17 pm


- Ja jestem w klubie koszykarskim! Jak na razie tylko ja.. Ale ee tam- uśmiechnął się do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Risa Hijirikawa

Risa Hijirikawa


Liczba postów : 24
Join date : 28/08/2012
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:24 pm

-Ktoś na pewno do ciebie jeszcze dojdzie. - zapewniła.
Podeszła do lodówki i wyciągnęła z niej butelkę wody mineralnej. W szafkach poszukała jakiejś szklanki i gdy ją znalazła nalała sobie do niej wody.
Powrót do góry Go down
Hiro Keiji

Hiro Keiji


Liczba postów : 35
Join date : 31/08/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:29 pm


- A tak z ciekawości, ile masz lat? - zapytał Risę. Uśmiech nie znikał z jego twarzy.
Powrót do góry Go down
Saori Shimizu

Saori Shimizu


Liczba postów : 36
Join date : 30/08/2012
Age : 26
Skąd : Nierozumiem pytania XP

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:35 pm

Ucieszyła, że dziewczyna jest w jej wieku.
- Też - uśmiechnęła się promiennie.
Gdy dziewczyna nagle się odwróciła ta tylko wychyliła się sprawdzając czy coś jest za nią. Nic nie widząc, usiadła tak jak wcześniej. Przechyli głowę lekko w lewo gdy Hizashi odwróciła się do niej
- Coś się stało? - spytała zmartwiona, zrzucając wróżkę ze swoich kolan.
Powrót do góry Go down
http://ogon-wrozki.blogspot.com/
Risa Hijirikawa

Risa Hijirikawa


Liczba postów : 24
Join date : 28/08/2012
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:36 pm

~Dlaczego oni o to pytają... ~ pomyślała lekko zdziwiona. A na głos dodała:
-Mam 17 lat. - oznajmiła. - Teraz ty podziel sie swoim wiekiem.
Powrót do góry Go down
Hiro Keiji

Hiro Keiji


Liczba postów : 35
Join date : 31/08/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:45 pm


- Heheheeh ja również mam 17 lat - uśmiechnął się szerzej. Zauważył kolejną dziewczynę, tym razem o różowych włosach.

- Heeeeeej! Ty z różowymi włosami! Jestem Hiro! - potem zauważył kolejną dziewczynę, ale z czarnymi włosami.

-Eee? Ty druga! Jestem Hiro! - wyszczerzył się.
Powrót do góry Go down
Saori Shimizu

Saori Shimizu


Liczba postów : 36
Join date : 30/08/2012
Age : 26
Skąd : Nierozumiem pytania XP

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:51 pm

Usłyszała jak ktoś ją woła. Odwróciła się w jego stronę i od razu spuściła wzrok, rumieniąc się, jak to miała w zwyczaju.
- Ss-Saori - powiedziała nieśmiało machając do chłopaka
Powrót do góry Go down
http://ogon-wrozki.blogspot.com/
Hiro Keiji

Hiro Keiji


Liczba postów : 35
Join date : 31/08/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 1:55 pm


Odmachał jej i jeszcze bardziej się wyszczerzył.Przeciągnął się i głośno ziewnął.

- No dobra ja już chyba pójdę. Do zobaczenia! - powiedział i puścił oczko Saori żeby ta jeszcze bardziej zburaczała.
Powrót do góry Go down
Saori Shimizu

Saori Shimizu


Liczba postów : 36
Join date : 30/08/2012
Age : 26
Skąd : Nierozumiem pytania XP

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 2:02 pm

Zerknęła na niego gdy usłyszała ziewnięcie, po czym zrobiła się cała czerwona a jej oczy przypominały z wyglądu spodki. Duże i wystraszone.
Szybko odwróciła się do koleżanki z klubu, biorąc kosmyk włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
http://ogon-wrozki.blogspot.com/
Haruko Shirayuri

Haruko Shirayuri


Liczba postów : 19
Join date : 29/08/2012
Skąd : Ja z Polski, postać z Dżapanii X3

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Wrz 01, 2012 6:09 pm

- Zbyt tłoczno. Yo. - Dziewczyna machnęła do nowo poznanej i wyszła z pomieszczenia.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptyNie Wrz 02, 2012 9:01 am


- Wszystko w porządku... - powiedziała do Saori. Zauważyła że wchodzi chłopak o pomarańczowych włosach. - Witaj, jestem A... - widząc że chłopak wychodzi nie dokończyła. Zauważyła że Haruko już się zbiera - A przed chwilą mówiła że mało tu osób, pa! Um, no właśnie masz tu mój numer jakbyś czegoś potrzebowała - podała karteczkę ze swoim numerem dziewczynie z jej klubu.


// A, właśnie Saori, SMS będę Ci wysyłać poprzez PM Very Happy
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Saori Shimizu

Saori Shimizu


Liczba postów : 36
Join date : 30/08/2012
Age : 26
Skąd : Nierozumiem pytania XP

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptyNie Wrz 02, 2012 6:07 pm

Spojrzała tylko zmartwiona i wzięła kartkę z numerem.
- Dzięki - powiedziawszy to dopiła resztę kakaa i spakowała szkicownik i ołówek. Jej instynkt podpowiadał, że dziewczyna kłamie, że coś się stało. Westchnęła. Jak nie chce, niech nie mówi pomyślała. Po czym przewiesiła skórzaną torbę przez ramie. Jej mały przyjaciel usadowił jej się na głowie wraz z gromadką innych wróżek.
- Przepraszam ale muszę już iść - powiedziała do koleżanki a gdy już miała wyjść, stanęła i odwróciła się - trzeba w końcu dowiedzieć się czy przydzielono mi pokój - po czy wyszła, delikatnie zamykając drzwi.

// Oki doki ^.^
Powrót do góry Go down
http://ogon-wrozki.blogspot.com/
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptyNie Wrz 02, 2012 6:27 pm


- Ja chyba też już pójdę zaczyna się rok szkolny. Będziemy się coraz rzadziej widywać, ale jednak będziemy... To nie to samo co z duchami, nie? - tajemniczo zapytała pozostałych wychodząc z kuchni.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Nezumi Kurosaki

Nezumi Kurosaki


Liczba postów : 2
Join date : 09/09/2012
Age : 27
Skąd : Z najciemniejszej otchłani piekła~

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptyPią Wrz 14, 2012 11:43 pm

-Yoo...-wszedłem do kuchni i przywitałem się ruchem dłoni, ale najwyraźniej nikogo ty nie było. Westchnąłem zrezygnowany i postawiłem walizki których oczywiście nie chciało mi się zanieść do pokoju, po czym rzsiadłem się przy stole narzucając kaptur od bluzy na głowę i krzyżując ramiona przysnąłem, ale nadal czuwając na wypadek gdyby ktoś zawitał do kuchni.
Powrót do góry Go down
Shoko Satake

Shoko Satake


Liczba postów : 12
Join date : 03/09/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySro Wrz 19, 2012 6:11 pm

Shoko weszła po cichu do kuchni. Rozejrzała się dokładnie. Zobaczyła chłopaka przy stole. Wygląda jakby spał, pomyślała i weszła dalej po cichu nie chcą budzić nieznajomego. Podeszła do lodówki i wyciągnęła mleko. Potem przeszukała szafki w poszukiwania kakaa, wyciągnęła z szuflady małą łyżeczkę, a z kolejnej szafki duży kubek i zabrała się za robienie kakałka.
Powrót do góry Go down
http://fairytail-opowiadanie.blog.onet.pl/
Itachi Okumura

Itachi Okumura


Liczba postów : 4
Join date : 15/09/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptySob Paź 06, 2012 6:23 pm


Wszedł do kuchni z walizką w ręku. Zauważył kilka osób. Machnął ręką na " dzień dobry " i skierował się w stronę stołu, na którym stał ekspres do kawy. Zrobił sobie " nektar bogów " i usiadł na krzesło. Walizkę położył w kąt, a sam wziął się za napój. Dopiero po łyku kawy uświadomił sobie że w kuchni jest jakże atrakcyjna kobitka. Uśmiechnął się pod nosem oglądając dziewczynę.

- Okumura Itachi, was nauczyciel znienawidzonej przez uczniów - matematyki. A ty młoda damo? Jak się zwiesz? - wziął łyka napoju.
Powrót do góry Go down
Shoko Satake

Shoko Satake


Liczba postów : 12
Join date : 03/09/2012

Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 EmptyNie Paź 07, 2012 7:06 pm

Kiedy usłyszała, że ktoś wszedł do kuchni nie odwróciła się. Stwierdziła, że dokończy swoje kakao i spróbuje wyjść niezauważenie. Wiedziała, że w rozmowie z ludźmi najlepsza to ona nie jest, więc nawet do tego się nie zabierała. Jenak gdy usłyszała, że ktoś jej się przedstawia, ba! nie ktoś tylko nauczyciel odwróciła się. Nie można zapomnieć o dobrych manierach.
-D-dzień dobry!- przywitała się.- Nazywam się Satake Shoko.
Powrót do góry Go down
http://fairytail-opowiadanie.blog.onet.pl/
Sponsored content





Kuchnia >:I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kuchnia >:I   Kuchnia >:I - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kuchnia >:I
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LiceumSakura :: Liceum :: Akademik-
Skocz do: