LiceumSakura
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LiceumSakura

Forum o codziennym życiu uczniów z liceum w Sakurze
 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ohayo. Nazywam się Natsu i nie jestem kosmitą, tylko albinosem.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Natsu Itami

Natsu Itami


Liczba postów : 7
Join date : 12/09/2012

Ohayo. Nazywam się Natsu i nie jestem kosmitą, tylko albinosem. Empty
PisanieTemat: Ohayo. Nazywam się Natsu i nie jestem kosmitą, tylko albinosem.   Ohayo. Nazywam się Natsu i nie jestem kosmitą, tylko albinosem. EmptySro Wrz 12, 2012 2:27 pm

1. Imię :
Natsu

2. Nazwisko :
Itami (jego nazwisko oznacza ból)

3. Wiek :
17. Urodziny ma 14 lutego.

4. Wzrost :
1. 86m

5. Wygląd :
Jest wysoki, jak na swój wiek. Ma białe włosy, grzywkę zostawia jak jest. Bo po co zaczesywać? Jest również posiadaczem głęboko czerwonych paczałek. Jak się domyślacie, jest on albinosem. Natura obdarzyła go chorobliwie bladą cerą. Jest przeraźliwie chudy. Nosi jedynie cienką, szaro-szarą bluzkę z długim rękawem i bojówki. Go nie obchodzą jakieś tam mundurki. Chodzi w tym co lubi.

6. Charakter :
Natsu ma chłodną i tajemniczą osobowość. On jest bardzo pracowity i zawsze stara się zaspokoić potrzeby przyjaciół ponad własne. On jest bardzo cichy i niezauważalny. Mimo cichego usposobienia, niezwykle wściekły Itami jest bardzo niebezpieczny. Naprawdę trudno do niego dotrzeć. Interesuje się zjawiskami nadprzyrodzonymi .Ogólnie rzecz biorąc, to bardzo spokojna, racjonalna osoba, ale okazuje się, że on również ma swoje głupie chwile. Choć początkowo chłodny wobec koleżanek z klubu, stopniowo nagrzewa się i zaczyna się otwierać bardziej. Uwielbia róże, twierdzi że na każdego albinosa przypadają 2 białe róże, a na ludzi normalnych 5 czerwonych. W głębi serca jest romantykiem i marzy o miłości. Jest nieśmiały, ale nie dostrzeżesz tego.

7. Zainteresowania :
- UFO
- Duchy
- Książki kryminalne
- Książki o duchach
- Kwiaty
- Historia
- Chemia

8. Klub :
Nadprzyrodzonych zjawisk.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Ohayo. Nazywam się Natsu i nie jestem kosmitą, tylko albinosem. Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo. Nazywam się Natsu i nie jestem kosmitą, tylko albinosem.   Ohayo. Nazywam się Natsu i nie jestem kosmitą, tylko albinosem. EmptyPią Wrz 14, 2012 4:24 pm


Siemanko~~

Witam! Pokój nr 11
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
 
Ohayo. Nazywam się Natsu i nie jestem kosmitą, tylko albinosem.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój nr 11, należący do Natsu Itami
» W-witam Was! N-nazywam się Shoko.
» Nazywam się Saori...miło was poznać!
» Witam wszystkie piękne panie! Nazywam się Ren Jinguuji.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LiceumSakura :: WAŻNE :: Karty Postaci-
Skocz do: