LiceumSakura
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LiceumSakura

Forum o codziennym życiu uczniów z liceum w Sakurze
 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kawiarnia.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 10:28 am

Mała , białe ściany na zewnątrz i wewnątrz.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Ren Jinguuji

Ren Jinguuji


Liczba postów : 6
Join date : 28/08/2012

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 1:01 pm

Jinguuji wszedł do pomieszczenia w eleganckiej granatowej koszuli i równie zacnych długich czarnych spodniach. Na ręku tradycyjnie błyszczał złoty Rolex. Mężczyzna ogarnął spojrzeniem lokal, po czym trzymając ręce w kieszeniach, zbliżył się powoli do lady, przy której stała urodziwa kelnereczka. Ren oparł się na ladzie w swój charakterystyczny, uwodzicielski sposób i schylił się w stronę kelnerki, która jego postawę przyjęła z niemałym szokiem i rumieńcem na twarzy.

-Dzień dobry, moja piękna Pani. Jak mija dzień? Może napiłaby się Pani ze mną pysznej latte macchiato?

Zmieszana kelnerka tylko zakryła się tacą i mamrocząc coś o tym, że ma dużo pracy, zabrała się szybko za robienie kawy. Ren tylko się lekko uśmiechnął, oglądając poczynania niewiasty.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 1:09 pm


Chcąc zjeść jakieś ciastko Aya weszła do kawiarni. Była ubrana w szkolny mundurek.

- Dzień Dobry. - powiedziała do kelnerki. Usiadła do jakiegoś stolika i zajrzała do menu. Kątem oka zerkała na chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Ren Jinguuji

Ren Jinguuji


Liczba postów : 6
Join date : 28/08/2012

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 1:21 pm

Kątem oka dostrzegł dziewczynę w znajomym mu mundurku. Prawdopodobnie niewiasta uczęszczała do tej samej szkoły co on. Szybko sobie uświadomił, że należałoby się o tym przekonać. Po otrzymaniu latte, Ren puścił oczko kelnerce i podszedł do stolika, przy którym siedziała Aya.

-A czemu taka urocza panienka siedzi tutaj samotna? Mógłbym panience potowarzyszyć? Zdaje mi się, że jesteśmy z tej samej szkoły.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 1:31 pm


Widząc że chłopak sie do niej przysiadł Aya spuściła wzrok. Odłożyła menu na bok.

- Oczywiście, czemu by nie...- odpowiedziała na pytanie chłopaka.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Ren Jinguuji

Ren Jinguuji


Liczba postów : 6
Join date : 28/08/2012

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 1:48 pm

Ren zaczął przyglądać się dość bacznie dziewczynie. Zazwyczaj kojarzył co ładniejsze panny, ale tej akurat za nic nie mógł sobie przypomnieć.

-Wybaczy panienka moją bezpośredniość- odezwał się, uśmiechając się szarmancko- Nazywam się Ren Jinguuji i podobnie jak Ty uczęszczam do naszej wdzięcznej Sakury. Chodzę do klasy artystycznej, zatem jeżeli będziesz potrzebowała kiedyś kołysanki na dobranoc, jestem zawsze do usług. A czy mogę poznać teraz Twoją godność, śliczna Pani?
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 1:53 pm


- Nazywam się Aya Hayashi, i uczęszczam do KZN, Klubu Zjawisk Nadprzyrodzonych. - skierowała do Rena- .. Em.. kelnerka? Poproszę zwykłą kawę.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Ren Jinguuji

Ren Jinguuji


Liczba postów : 6
Join date : 28/08/2012

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 7:10 pm

-Miło mi Cię poznać- powiedział z uśmiechem Ren i wziął łyczka latte, za chwilę dodał rozbawiony- A czym Wy się właściwie zajmujecie? Utrzymywaniem grawitacji przez pijanych studentów na wykładach? Szczerze mówiąc, od zawsze mnie to zastanawiało- zażartował.
Powrót do góry Go down
Risa Hijirikawa

Risa Hijirikawa


Liczba postów : 24
Join date : 28/08/2012
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Sie 28, 2012 8:54 pm

Weszła do kawiarenki po dość długim i męczącym spacerze. Była ubrana tak jak miała w zwyczaju, czyli białą koszulową bluzkę, na którą nałożyła krótką czarną marynarkę z rękawami 3/4, nałożyła też granatowe rurki i buty na 13cm. obcasie.. Chciała szybko zwiedzić resztę okolicy jednak jej nogi nie chciały się ruszać. Nakładanie takich butów na spacer nie było dobrym pomysłem, jednakże dopełniały jej strój. Kątem oka zauważyła parę (lub może i nie) siedzącą przy jednym ze stolików. Nie lubiła gwaru, usiadła wiec w przeciwległym końcu kawiarenki. Wzięła menu do ręki i zaczeła go spokojnie przeglądać, napawajac się miłą atmosfera.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyCzw Sie 30, 2012 7:57 am


Kelnerka przyniosła kawę, Aya cicho podziękowała i zapłaciła. Wzięła łyk i dopiero teraz zastanowiła sie nad pytaniem chłopaka.

- Jak na razie to tylko ja należę do tego klubu, ale jak ktoś dojdzie to mam zamiar znaleźć jakiegoś ducha. Pójdziemy do najstraszniejszego, może nawet nawiedzonego miejsca w całym mieście. - odpowiedziała na pytanie. Zauważyła że jakaś dziewczyna weszła do kawiarni. " Hmm.. może ona też chodzi do Sakury..." pomyślała.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Risa Hijirikawa

Risa Hijirikawa


Liczba postów : 24
Join date : 28/08/2012
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyCzw Sie 30, 2012 8:43 am

Po dłuższym namyśle postanowiła zamówić czekoladowe cappuccino. Przywołała dłonią kelnerkę i miłym głosem poprosiła o napój.
Po odczekaniu paru minut kelnerka przyniosła zamówienie. Risa wyciągnęła ze swojej czarnej torby książkę i popijając kawę czytała od momentu, w którym ją skończyła.
Powrót do góry Go down
Risa Hijirikawa

Risa Hijirikawa


Liczba postów : 24
Join date : 28/08/2012
Skąd : Planeta Niekończącej się Iluzji

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyCzw Sie 30, 2012 9:42 am

Nim się obejrzała skończyła cappuccino. Popatrzyła ze smutkiem na filiżankę.
~Smaczne było... Ale nie ma po co już zamawiać kolejnego. ~ pomyślała.
Założyła zakładką miejsce, w którym skończyła i schowała książkę do torby. Po chwili wstała i odniosła pustą filiżankę. Przy ladzie podziękowała za pyszną kawę i zapłaciła. Westchnęła nogi już odpoczęły. Skierowała się do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Haruko Shirayuri

Haruko Shirayuri


Liczba postów : 19
Join date : 29/08/2012
Skąd : Ja z Polski, postać z Dżapanii X3

Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. EmptyWto Wrz 11, 2012 3:25 pm

Stolik, a na nim porozkładane stsy kartek z za i przeciw. Na krześle siedzi brązowowłosa dziewczyna, za uchem ma ołówek, a w dłoni trzyma jeszcze jeden, gumka do ścierania wala się po podłodze. Kilka czasopism. Pare dotyczących muzyki, a pare siatkówki.
- Chyba jednak, siatkówka jest lepsza. - Usmiechnęła się pod nosem, biorąc łyka kawy, którą zamówiła. Już była letnia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kawiarnia. Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarnia.   Kawiarnia. Empty

Powrót do góry Go down
 
Kawiarnia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LiceumSakura :: Miasto-
Skocz do: