LiceumSakura
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

LiceumSakura

Forum o codziennym życiu uczniów z liceum w Sakurze
 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Łazienka dla dziewcząt

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyWto Sie 28, 2012 10:17 am


Jest duża, mieści trzy prysznice i dwie wanny. Oczywiście są też cztery kabiny z kibelkami i jeden duuuży zlew z ogromnym lustrem
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Haruko Shirayuri

Haruko Shirayuri


Liczba postów : 19
Join date : 29/08/2012
Skąd : Ja z Polski, postać z Dżapanii X3

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Sie 31, 2012 10:12 am

Dziewczyna weszła do łazienki. Dzięki Bogu, nikogo tam nie było. Westchnęła z ulgą. Zsunęła z siebie ubrania i weszła pod prysznic. Tego było jej trzeba. Letnia woda lekko uspokoiła dziewczynę. Zaczęła wmasowywać szampon w brązowe włosy. Mruczała przy tym cicho, jak kociak. Po kilkudziesięciu minutach wyszła spod prysznica. Oblizała nerwowo wargi. Ubrała się, wysuszyła włosy i uczesała. Wyszła z łazienki, by przejść się po liceum.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Wrz 14, 2012 5:31 pm


Weszła do łazienki. Od razu zauważyła baardzo bladego mężczyznę, który stał w kącie. Wiedziała że to był duch. Aya chciała tylko przemyć twarz, a na przeszkodzie stanął jej ot duch. Aya ma dar, szósty zmysł polegający na widzeniu tego co ludzie nie są w stanie zobaczyć. Duchy. Aya najczęściej spotyka duchy potrzebujące pomocy, ratunku, ale złe duchy też się zdarzają. Najczęściej nie chcą słuchać Ayii i robią wielki harmider. Dziewczyna podeszła do mężczyzny, który stał jak słup. On chyba nie wierzył że ona go widzi, czy coś.

- Przepraszam, wszystko w porządku? - zapytała nie pewnie zbliżając się do ducha. Ten wystraszony nie wierzył własnym oczom. " Ona mnie widzi? To przecież nie możliwe. ja przecież nie żyję, jak ona może mnie widzieć? Może ona też umarła... Nie! Ona się odia w lustrze. To nie możliwe! Ona mnie widzi?!" pomyślała zjawa. W końcu odważyła się odezwać:

- T-ty mnie widzisz?
- Owszem, posiadam zdolność widzenia duchów...Nie martw sie nie jestes sam. Zawsze masz mnie do dyspozycji, a teraz bardzo mi przykro, ale muszę już iść. - powiedziała Aya i wyszła machając do ducha. Zapomniała o umyciu twarzy. Kąciki ust ducha w tajemniczy sposó lekko się uniosły...
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Wrz 14, 2012 6:09 pm


Weszła do łazienki. Rozejrzała się i odnalazła wzrokiem mężczyznę-ducha.Uśmiechnęła sie pod nosem i podszedła do niego. Wyglądał jakby zaraz miał się...

- Witaj kolego. Jak się czujesz? - zapytała Aya.

- A-a jak niby ma sie czuć ktoś kto umarł?! - krzyknął duch wpatrując sie w czarne oczy Ayii.

- Przyszłam Ci pomóc...- powiedziała cicho dziewczyna.

- Pomożesz mi jak mnie z tąd wyciągniesz! Myślisz że fajnie jest być duchem? - zapytał bezczelnie mężczyzna.

- Om... Ja tylko....- Aya spuściła głowę.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Natsu Itami

Natsu Itami


Liczba postów : 7
Join date : 12/09/2012

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Wrz 14, 2012 6:21 pm

Wszedł z niechęcią. Bo to damska toaleta, nie? Ujrzał mężczyznę. Nie był zbyt miły.
- Przepraszam, mógłbyś być milszy. Tu są damy. W sumie to jedna ^^ -powiedział z nieśmiałym uśmieszkiem. - To niemiłe. - Uśmiechnał się szerzej.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Wrz 14, 2012 6:30 pm


Aya na słowa Natsu znowu się zarumieniła. Ale duch raczej nie.

- No dobrze, to może zacznijmy. Pamiętasz jak i kiedy zginąłeś? - zapytała zjawę. Trochę się bała że duch będzie na nią zły, za to pytanie i będzie ja nawiedzał w jej pokoju w nocy.

- Hmmm.. nie pamiętam.... - oznajmił duch.

- A pamiętasz jak się nazywasz? - zapytała ponownie

- Nic nie pamiętam! -krzyknął, tak że Aya się przestraszyła.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Natsu Itami

Natsu Itami


Liczba postów : 7
Join date : 12/09/2012

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Wrz 14, 2012 6:38 pm

Na jej zakłopotanie natychmiast się uśmiechnął. No co? Natsu jest po prostu miły.

- Proszę panicza, może panicz...- wziął oddech - TAK NIE KRZYCZEĆ?! - Wrzasnął. Ta. Z tego był gentleman.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Wrz 14, 2012 6:48 pm


Krzyku Natsu jeszcze bardziej sie przestraszyła, tak że podskoczyła ( heh).

- No to może inaczej... od jak długa tu jesteś? - zapytała modląc sie w duszy żeby nie krzyczał. Oparła sie o zlew. W tym czasie duch myślał, albo próbował myśleć.

- Nie wiem... myślę że od roku? Coś w tym stylu... - powiedział drapiac się po głowie, albo próbował drapać sie po głowie...

- Aha! To pierwsza część układanki. - zamyśliła się - W filmach brzmi to lepiej...

// Paniczu? Sebastian? Sebcio! Kuroshitsuji~ Weź ty czasem gadaj tym duchem, co? xD
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Natsu Itami

Natsu Itami


Liczba postów : 7
Join date : 12/09/2012

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Wrz 14, 2012 6:59 pm

Dotknął ramienia Ayi. Bała sie.
- Nie musisz się bać. - stwierdził. Podszedł do ducha. - BĄDŹ MILSZY, BO WSYSNĘ CIĘ DO ODKURZACZA.- Uśmiechnąl się.


- Spoko loko...Release...uspokój się... - jęknął duch.


- No. - uśmiechnął się szerzej.
Powrót do góry Go down
Aya Hayashi
Admin
Aya Hayashi


Liczba postów : 114
Join date : 23/08/2012
Age : 26
Skąd : Z daleka

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptyPią Wrz 14, 2012 7:07 pm


- Jak mam się nie bać gdy ktoś co chwila się drze. Ja tu mogę dostać zawału...- powiedziała i po chwili zaczęła się śmiać. Grzywka jeszcze bardziej opadła jej na twarz zakrywając połowę buźki. - Dobra zrobiło sie późno, ja juz chyba pójdę. Pa, do jutra. - powiedziała i wyszła. Na pożegnanie wysłała Natsu szeroki uśmiech.
Powrót do góry Go down
https://sakurajapan.forumpolish.com
Saori Shimizu

Saori Shimizu


Liczba postów : 36
Join date : 30/08/2012
Age : 26
Skąd : Nierozumiem pytania XP

Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt EmptySob Wrz 15, 2012 6:29 pm

Weszła do łazienki. Trochę się bała tymi krzykami dochodzące z niej no ale cóż, Saori jak zwykle zapomniała się uczesać. Roztrzepaniec jeden!
Lecz gdy tylko przekroczyła prób od razu zobaczyła białowłosego chłopaka. Jej twarz automatycznie zrobiła się czerwona, przez co wyglądała trochę śmiesznie z różowymi włosami.
- C-c-co tu robisz? To jest łazienka dla dziewczyn - powiedziała nieśmiało
Powrót do góry Go down
http://ogon-wrozki.blogspot.com/
Sponsored content





Łazienka dla dziewcząt Empty
PisanieTemat: Re: Łazienka dla dziewcząt   Łazienka dla dziewcząt Empty

Powrót do góry Go down
 
Łazienka dla dziewcząt
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Łazienka dla chłopców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
LiceumSakura :: Liceum :: Akademik-
Skocz do: